Derby na remis

Podziałem punktów zakończyły się B-klasowe derby pomiędzy GLKS Czernica i WKS Pilchowice. Obejrzała je garstka kibiców, na co wpływ miała paskudna, deszczowa aura. Szkoda, bo sypnęło golami, w sumie bramkarze obu ekip sześć razy sięgali po piłkę do sieci. Na 1-0 trafił Marcin Geruzel. Do remisu doprowadził Dawid Kołodziej i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1. Po zmianie stron gospodarze objęli prowadzenie 2-1 po strzale Łukasza Kasztelana. Dwie minut później Dawid Serafinowicz cieszył się z wyrównania. Gospodarze nie tracili nadziei na wygraną i po raz trzeci uzyskali przewagę, tym razem po akcji Geruzela. Zawodnik GLKS Jarosław Dywański zdobył też kolejnego gola, ale nikt w Czernicy się z niego nie cieszył, bowiem było to trafienie samobójcze.

GLKS CZERNICA - WKS PILCHOWICE 3-3 (1-1)

Bramki: 1-0 Geruzel 19', 1-1 Kołodziej 24', 2-1 Kasztelan 56', 2-2 Serafinowicz 58', 3-2 Geruzel 60', 3-3 Dywański 80'.
Widzów: 20.

GLKS: Pernal - Dywański, Geruzel, Grzegorzak, Jagieła (46' Kasztelan), Korzeniowski (55' Błaszczuk), Lesik, Loba (75' Wroński), Orzechowski, Zielewski, Zmarzlak.
WKS: Grzywiński - Bieszczad, Fryczka (20' Batko), Jasiński, Kołodziej (46' Zych), Krystecki, Rybakowski, D. Serafinowicz, M. Serafinowicz (60' Fularz), Szczupakowski, Waleryk.