Mitex wypuścił dwa punkty

Piłkarze Mitexu Podgórzyn stracili dwa punkty w meczu z Victorią Czadrów. Oba zespoły stworzyły nieco senne widowisko, w którym okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Na pewno nie brakowało walki i ambicji z obu stron. Gol na 1-0 padł już w 9-ej minucie, gdy Patryk Skowron wpakował piłkę pod poprzeczkę. Do wyrównania goście doprowadzili w 89-ej minucie. Na desperacki strzał z dystansu zdecydował się Rafał Paździor i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

MITEX PODGÓRZYN - VICTORIA CZADRÓW 1-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Skowron 8', 1-1 Paździor 89'.
Żółte kartki: Gruszecki, Piwowarczyk oraz Czepielewicz, Paździor.
Widzów: 100.

MITEX: Krawczyk - Bartoszewicz, Bratek, Gruszecki, Jankiewicz (75' Borys), Kaseja, Klecha (70' Baranowski), Krzyżyński, Piwowarczuk, Rychter, Skowron.
VICTORIA: Czepielewicz - Bitniak, Ciesielka (67' Stepko), Morański (82' Siwiński), P. Paździor (81'Majerski), R. Paździor, Skrzypiec, Sochacki, Stachera, Stroczyński (9' Stanisławski), Urbanowicz.