Łomnica wygrała na wyjeździe

Do trzech razy sztuka, można powiedzieć o wyjazdowych występach KS Łomnica, bowiem po dwóch porażkach, zespół Sławomira Celta pokonał w Kamiennej Górze rezerwy Olimpii 1-0.
Mecz, jak wszystkie w ten weekend toczony w potwornym upale nie był wielkim widowiskiem. Od początku nieco aktywniejsi byli goście. Strzelał Dregan, z drugiej strony błąd rywala próbował wykorzystać Siwak. Później nieudaną próbę zaliczył Wilczyński. W 24-ej minucie łomniczanie dopięli swego, a z bramki po strzale z dystansu cieszył się Bytnar. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Po zmianie stron tempo gry zupełnie siadło, z obu stron niewiele było akcji zaczepnych, nie mówią o kolejnych golach.

OLIMPIA II: Ogrodowczyk - Idek, Stefański, Wąchała, Szymaniak, Siwak, Rosłan, Kwaśniewski (46' Wojciechowski), Sobierajski (46' Kraszewski), Bocheński, Wieczorek.
KSŁ: Cieniawski - Bytnar, Chochoł (81' Habasiński), Ślusarczyk, Marek, Aleksiejew, Kostka, Podhorodecki, Witanis (19' Woś), Wilczyński (60' Zych), Dregan.