Mitex zdobył punkt na wyjeździe

Jeden punk przywieźli z Kamiennej Góry piłkarze Mitexu Podgórzyn. Goście mieli ułatwione zadanie, bo niemal godzinę grali z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartkę otrzymał Marcin Wieczorek za atak od tyłu na nogi rywala.
Rezerwy Olimpii dobrze weszły w spotkanie i już w 6-ej minucie miejscowi fani mogli wiwatować po golu Daniela Bocheńskiego. Wynik 1-0 utrzymał się do przerwy, choć podgórzynianie mieli okazje do jego zmiany. Trzy minuty po wznowieniu gry Mitex wyrównał po akcji Mateusza Gruszeckiego. Gospodarze odzyskali prowadzenie po strzale Bocheńskiego. Mogli nawet podwoić prowadzenie, jednak Bartoszowi Siwakowi zabrakło zimnej krwi. Tę zachował natomiast Gruszecki i w 60-ej minucie ustalił końcowy wynik na 2-2.

OLIMPIA II KAMIENNA GÓRA - MITEX PODGÓRZYN 2-2 (1-0)

Bramki: 1-0 Bocheński 6', 1-1 Gruszecki 48', 2-1 Bocheński 52', 2-2 Gruszecki 60'.
Czerwona kartka: Wieczorek w 34' za atak od tyłu.
Żółta kartka: Duda.
Sędziowali: A. Bijak jako główny oraz A. Sondej i R. Kwaśniewski.

OLIMPIA II: Ogrodowczyk - Bocheński, Idek (55' Duda), Kiełbasa, Kwaśniewski (80' S. Szymaniak), Łatka, Rosłan (70' J. Szymaniak), Siwak, Tatarata, Wąchała, Wieczorek.
MITEX: Krawczyk - Bratek, M. Gruszecki, P. Gruszecki, Janicki (85' Baranowski), Kaseja, Klecha (70' Bartoszewicz), Mróz, Rychter, Wikliński (70' Staniecki), Zin.