Dobry start trampkarzy

Bardzo dobrze spisali się trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra, pokonując na inaugurację II lig dolnośląskiej Kuźnię Jawor 2-1. Areną meczu był stadion przy Lubańskiej, a z nieba lał się 30-stopniowy żar. Trudno orzec, która z wspomnianych okoliczności bardziej zabijała futbol.
Lepiej w mecz weszli podopieczni trenera Bartosza Wiatrzyka. Już w 5-ej minucie Bartosz Mazur uderzeniem z dystansu pokonał golkipera gości. Piłkarze Kuźni jeszcze przed przerwą zdołali odpowiedzieć golem wyrównującym. Rozstrzygnięcie nastąpiło po przerwie. Nikodem Siudak kwadrans przed końcem ustalił wynik końcowy na 2-1 dla KSK.

KSK: Zakrzewski - Tokarz, Ranecki, Bartecki, Kołodziej, Siudak, Sołtysiak, Milewski, Mazur, Kułakowski, Tomaszewski.