Pogoń odzyskała wigor

Mecz dobrze rozpoczął się dla gości, którzy objęli prowadzenie po strzale Demirowa. Później powody do zadowolenia mieli już tylko gospodarze. Wyrównał strzałem z niemal połowy boiska Kotwa, który zauważył wysuniętego z bramki golkipera AKS. Po zmianie stron wynik odwrócił Miodek. Prowadzenie gospodarzy podwyższył po przerwie Kruszyński, który w dniu meczu świętował swoje 17-te urodziny. W końcówce wynik strzałem z rzutu karnego ustalił Kotwa, który dobrze prowadzący mecz Damian Grabowski podyktował za faul na Śmigielskim. - Jesteśmy najmłodszym zespołem w czwartej lidze. Chłopcy grają ambitnie i zasługują na ciepłe słowa - chwalił drużynę Zenon Olewiński, kierownik Pogoni.

POGOŃ OLEŚNICA - AKS STRZEGOM 4:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Demirow (20), 1:1 Kotwa (30), 2:1 Miodek (48), 3:1 Kruszyński (60), 4:1 Kotwa (84-karny).
Czerwona kartka: Demirow (AKS, 90+1 - za dwie żółte).
Żółte kartki: Zięba, Michalewski, Miodek, Galik oraz Demirow, Dobrowolski, Sabat.
Sędziował: Damian Grabowski (Wałbrzych).
Widzów: 150.

POGOŃ: Rogala - Koselski, Siódmiak, Miodek (80 Śmigielski), Kotwa, Michalewski, Galik, Kluziak (73 Leszczyński), Kruszyński (89 Klat), Górny, Zięba (77 Szymczak).
AKS: Nowak - Górowski, Krupnik, Szymczyk, Sabat, Gołąbek (60 Burszta), Borek, Sobczak (70 D. Krzyżanowski), Wasilewski (80 Dobrowolski), Demirow, Alwin (60 Nitarski).