Podział punktów w Nowej Rudzie

Mecz dobrze rozpoczął się dla gości. Błąd defensywy Piasta wykorzystał Miazgowski, który pewnym strzałem otworzył wynik. W odpowiedzi okazję do wyrównania miał Schmidt, ale piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką gości. Po chwili szczęścia zabrakło Polakowi. Noworudzianie atakowali i stwarzali kolejne okazje. Najlepszą po dośrodkowaniu Cebulskiego z rzutu rożnego tuż przed przerwą miał Mika, lecz jego strzał efektownie obronił bramkarz Polonii. Goście mądrze bronili się do 66 min. Ich ofensywne zapędy przyniosły efekt w 66. min. Wówczas w polu karnym został sfaulowany Sarkowicz a sprawiedliwość wymierzył Mika. Zespół trenera Krzysztofa Konowalczyka walczył o pełną pulę. Piast dopiął swego 5 minut przed końcem kiedy gola zdobył rezerwowy Kowalski. Wydawało się, że jest już po meczu. Ambitnych trzebniczan stać było jeszcze na jeden zryw. W zamieszaniu najprzytomniej zachował się Miazgowski i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

PIAST ZPAS NOWA RUDA - POLONIA TRZEBNICA 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Miazgowski (7), 1:1 Mika (66-karny), 2:1 Kowalski (85), 2:2 Miazgowski (90).
Żółte kartki: Konowalczyk, Sekuła, Polak.
Sędziowali: Krzysztof Sobol jako główny oraz Piotr Bajer i Dariusz Turek (Jelenia Góra).
Widzów: 150.

PIAST: Bochen - Polak, Osicki, Bala (42 Sekuła), Konowalczyk, Schmidt, Mika (78 D. Stasiński), Wojtal, Cebulski, Sarkowicz, Skowronek (54 Kowalski).
POLONIA: Buchla - Kowalski (60 Ciosek), Nawrot, Wawrzykowski, Kuczer, Bucki, Ulatowski, Belica, Czternastek (75 Nietreba), Marduła (70 Melnyk), Miazgowski.