Trampkarze Karkonoszy wygrali w Dzierżoniowie

Bardzo dobrze zaprezentowali się dzisiaj w Dzierżoniowie trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Zespół trenera Bartosza Wiatrzyka w ramach rozgrywek II ligi dolnośląskiej pokonał Lechię II 4-2.
Mecz rozpoczął się od bramki Szymona Sołtysiaka, który uderzeniem z rzutu wolnego zmusił do kapitulacji golkipera gospodarzy. Swoją przewagę w pierwszej połowie biało - niebiescy zaznaczyli kolejnymi trafieniami. W obu przypadkach na listę strzelców wpisywał się Bartek Gliwa, przytomnie umieszczając piłkę w sieci po dośrodkowaniach z rzutów rożnych.
Druga połowa należała w dużej części do dzierżoniowian. Miejscowi złapali kontakt z Karkonoszami dzięki dwóm bramkom. Ich celem było doprowadzenie do remisu, jednak sztuki tej nie udało im się dokonać, bo po raz czwarty z bramki cieszyli się przyjezdni. Hat-tricka skompletował Gliwa, który minął dwóch obrońców oraz bramkarza Lechii i spokojnie umieścił futbolówkę w pustej bramce.

KSK: Mandziej - Orzeszko, Kamiński, Engler, Mareczek, Mazur, Siudak, Sołtysiak, Wiejak, Tomaszewski, Gliwa. Rezerwowi: Michalik, Koksztys, Żurawski.