Chrobry królował w Żarowie

Zespół z Głogowa zaprezentował się w Żarowie bardzo dobrze i wygrał w pełni zasłużenie. Wynik spotkania w 17. min otworzył Bednarski. 5 minut przed przerwą Waldemar Socha po raz drugi wskazał na środek boiska. Tym razem na listę strzelców wpisał się Kościelniak. Po zmianie stron Hruszowca ponownie do kapitulacji zmusił Bednarski. Wynik 20 minut przed końcem ustalił Kobiela.

ZJEDNOCZENI ŻARÓW - CHROBRY II GŁOGÓW 0:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Bednarski (17), 0:2 Kościelniak (40), 0:3 Bednarski (58), 0:4 Kobiela (70).
Żółte kartki: Chłopek, Uszczyk, Kaczmarczyk oraz Małucki, Hodowany.
Sędziowali: Waldemar Socha jako główny oraz Piotr Bajer i Andrzej Socha (Jelenia Góra).
Widzów: 100.

ZJEDNOCZENI: Hruszowiec - Kaczmarczyk, Kołodziej, Rudnik (83 Klimaszewski), Duda (67 Dubicki), Chłopek, Baziak, Drąg, Chrapek, Łagiewka, Uszczyk (78 Bobrecki).
CHROBRY II: Rzepecki - Hodowany (70 Ryś), Radliński, Małucki, Kobiela, Kościelniak (60 Obiała), Malinowski, Ciechelski (74 Bieleń), Rybak, Bednarski, Wojciechowski (60 Łętkowski).