Olimpia bez szans w Opolu

Ostrą jazdę zafundowali kowarskiej Olimpii piłkarze Odry Opole. Już w 4-ej minucie piłkę z siatki musiał wyciągać Piotr Bursacki. Autorem gola był Mateusz Peroński. Po kwadransie drugą bramkę świętował Waldemar Gancarczyk, który skutecznie wykonał rzut karny. W 25-ej minucie na 3-0 trafił Marcin Niemczyk. Czwarty gol to zasługa wychowanka Łużyc Lubań Łukasza Staronia.
Po zmianie stron opolanie zagrali drugą jedenastką, co nie przeszkadzało im kontynuować festiwalu strzeleckiego. Bramki w tej części spotkania zdobywali Przemysław Bella x2, Damian Ałdaś i Dawid Wolny. Ostatecznie gospodarze wygrali 8-0.

ODRA: I połowa: Kleemann, Trznadel, Wepa, Peroński, Sowiński, Grochowski, Niemczyk, M. Gancarczyk, W. Gancarczyk, K.Gancarczyk, Staroń. II połowa: Weinzettel, Kolanko, Bodzioch, Kowalski, Brusiło, J. Gancarczyk, Ałdaś, Sypek, Bella, Włodarczyk, Wolny.
OLIMPIA: Bursacki - D. Malarowski, Bębenek, Smoczyk, Kraiński, Han, Stocki, Zieliński, Gałach, Szaraniec, M. Malarowski. Rezerwowi: Kloczkowski, testowany.