KPR nie sprostał mistrzyniom

KPR Jelenia Góra nie sprostał mistrzyniom Polski z Lublina i ostatecznie przegrał 23-30 (9-14).[more]

Jeleniogórzanki po ostatnim sukcesie w Gdańsku chciały podtrzymać passę, ale czekało je piekielnie trudne zadanie. Na ich drodze stanęły mistrzynie kraju z Lublina. W pierwszej połowie przyjezdne kontrolowały sytuację na parkiecie. Mimo starań Justyny Fijałkowskiej gospodynie do przerwy ulegały 9:14. W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie i ostatecznie MKS wygrał w Jeleniej Górze 30:23. Kolejny mecz KPR rozegra 30 stycznia (g. 17) w Elblągu ze Startem.

KPR JELENIA GÓRA - MKS LUBLIN 23:30 (9:14)

KPR: Hoffman, Demiańczuk - Fijałkowska 6, Tomczyk 3, Załoga 3, Nowicka 2, Uzar 2, Bilenia 2, Jasińska 2, Grobelska 1, Oreszczuk 1, Michalak 1, Kanicka, Kobzar, Bielecka. Kary: 6 minut.
MKS: Dzhukeva, Gawlik - Mihdaliova 7, Drabik 6, Gęga 5, Charzyńska 5, Kocela 2, Rola 2, Kozimur 2, Szarawaga 1, Bijan, Skrzyniarz. Kary: 6 minut.