Siatkarze skasowali Ołavię do zera

Bardzo dobrze zaprezentowali się dzisiaj siatkarze KS-u Jelenia Góra, pokonując w hali Szkoły Podstawowej nr 11 Ołavię Oława 3-0. Goście przyjechali do naszego miasta gołą szóstką, bardzo młodym składem.
Jeleniogórzanie od początku narzucili rywalom swój styl. W pierwszym secie zanosiło się na pogrom, bo po kilku minutach było już 6-0 i 8-1. W sumie do niego doszło, gdyż trudno inaczej interpretować wygraną do 14. Kolejne dwie partie również toczyły się pod dyktando gospodarzy, obie nasz zespół wygrał do 19.
W następnej serii spotkań KS zagra na wyjeździe z Ogniem Żmigród. Mecz ten odbędzie się w sobotę (30 stycznia 2016), początek o godzinie 19-ej.

KS JELENIA GÓRA - OŁAVIA OŁAWA 3-0 (25-14, 25-19, 25-19)

KS: Florkowski, Świdziński, Wórbel, Kaszuba, Porczyk, Idziak, Mackało, Sokołowski, Gwizdek, Gluza, Dziedzic.
OŁAVIA: Włodek, Noworolski, Karłowicz, Iżykowski, Sobierski, Dziwak.