15 goli na inaugurację IV kolejki JAKO Ekstraklasy

Istną kanonadę zafundowali miłośnikom futsalu zawodnicy Dr. Schneider i Street Squadu. Już do przerwy w hali Parku Sportowego Złotnicza padło dziewięć goli z czego sześć zapisali na swoje konto gracze z Radomierza! Po zmianie stron bramki nadal sypały się jak z rogu obfitości.
Drugą połowę udanie rozpoczął Street Squad, bo po raz drugi w tym meczu piłkę w sieci umieścił Damian Kaszuba. Rywale szybko odpowiedzieli trafieniem Radosława Łatki, mimo to ludzie ulicy nie poddawali się, a gol Pawła Kisiela utrzymywał ich w grze. Chwilę później morale zespołu desperacką interwencją podniósł Mirosław Wieczorkiewicz wybijając piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Łatki. Zawodnik Dr. Schneider chwilę później zrehabilitował się serią bramek. Zatrzymał się przy wyniku 9-5 dla swojej drużyny. Łącznie zdobył pięć goli, czym dał radość swoim kolegom i ułatwił pracę ekipie stolikowej, która nie musiała się głowić komu przyznać tytuł MVP spotkania.

Dr. Schneider - Street Squad 10-5 (6-3)

Bramki: Radosław Łatka x5, Kamil Pielech x3, Andrzej Kubicki oraz Damian Kaszuba x2, Paweł Kisiel, Damian Krynicki, Jakub Wójcicki.
MVP: Radosław Łatka.