Pewna wygrana juniorek starszych Wichosia

Bez problemu juniorki starsze Wichosia Jelenia Góra sięgnęły dzisiaj po komplet punktów w meczu z Maximusem Kąty Wrocławskie. Po pierwszej zaciętej ćwiartce nasz zespół narzucił przyjezdnym swoje warunki gry i drugą kwartę wygrał 19-10. Jeszcze lepiej było po przerwie, bo podopieczne trenera Tomasza Pawlikowskiego dały popis w obronie i przez 10 minut straciły zaledwie cztery punkty! Ostatnia część spotkania to czas dla dublerek, które bez problemu kontrolowały wynik do ostatniej syreny.

WICHOŚ JELENIA GÓRA - MAXIMUS KĄTY WROCŁAWSKIE 66-41 (13-12, 19-10, 17-4, 17-15)

WICHOŚ: Stefan - 8, Prokop - 6, Kowalczyk, Rudnicka - 2, Aleksandrowicz - 4, Łozowiecka - 8, Sławińska - 12, Lewkowicz - 10, Dźwilewska - 16.