Lanie w Lubinie

Wysokiej porażki doznały dzisiaj w Lubinie juniorki młodsze KPR MOS Jelenia Góra. Nasz zespół przegrał z Zagłębiem II 17-37.
Losy meczu rostrzygnęły się praktycznie do przerwy, bo gospodynie prowadziły po 30 minutach 20-5. Po zmianie stron jeleniogórzanki trochę się odbudowały, jednak nadal nie było wątpliwości, który zespół był dzisiaj zdecydowanie lepszy. Na usprawiedliwienie żółto - niebieskich dodajmy, iż z powodu kontuzji w meczu tym nie mogła wystąpić Ania Szczepańska, najlepsza snajperka KPR-u. Jak mówi trener Dilrabo Samadova, z urazem wystąpiła też Maja Wrotniewska. Swój występ okrasiła jedną bramką. Tradycyjnie dobrze w ofensywie zaprezentowała się Weronika Bachurska, autorka sześciu goli.

ZAGŁĘBIE II LUBIN - KPR MOS JELENIA GÓRA 37-17 (20-5)

KPR MOS: Płudowska, Grabarczyk, Szczupak - N. Liebersbach, Bała, Drąg - 2, Bachurska - 6, M. Wrotniewska - 1, Leszczyńska, Konarzewska - 2, Szramik - 3, Podgórska - 2, Paradysz - 1.