Pościg bez powodzenia

Wielki zawód swoim kibicom sprawiają w tym sezonie zawodniczki KPR Jelenia Góra. Tym razem zespół Alicji Łukasik przegrał na wyjeździe z UKS PCM Kościerzyna 26:28. Do przerwy gospodynie prowadziły różnicą czterech goli. Po przerwie przyjezdne zaliczyły serię 7:1 i dogoniły rywalki. W 51. minucie ponownie miejscowe prowadziły jednak różnicą pięciu trafień i już do końca nie oddał prowadzenia.

UKS PCM KOŚCIERZYNA - KPR JELENIA GÓRA 28:26 (17:13)

UKS PCM: Brzezińska - Mokrzka 6, Borysławska 6, Górna 5, Jakubowska 3, Białek 2, Żukowska 2, Belter 2, Wasak 1, Wójcik 1, Ziółkowska, Sus. Kary: 12 minut.
KPR: Hoffman, Pękalska, Demiańczuk - Mączka 7, Michalak 5, Oreszczuk 3, Nowicka 2, Uzar 2, Jasińska 2, Załoga 2, Bilenia 1, Kobzar 1, Fijałkowska. Kary: 18 minut.