Trampkarze Karkonoszy rozgromili Nysę

Ostre strzelanie w meczu z Nysą Kłodzko urządzili sobie trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Biało - niebiescy wygrali przy Lubańskiej 7-1, prowadząc już do przerwy 4-0.
Na pierwszą bramkę jeleniogórzanie musieli czekać do 19-ej minuty, gdy na listę strzelców wpisał się Łukasz Raniecki. Dwie minuty później dzięki akcji Bartosza Mazura było już 2-0, a jeszcze przed przerwą prowadzenie Karkonoszy podwyższyli Bartosz Gliwa i Dawid Rola.
Po zmianie stron szybko o gole postarali się Konrad Kamiński i Kacper Tomaszewski. W 60-ej minucie honorową bramkę dla Nysy zdobył Dominik Morwa. Podopieczni trenera Bartosza Wiatrzyka przypieczętowali swoją wygraną w 67-ej minucie, gdy Gliwa po raz drugi pokonał golkipera Nysy.

KSK: Niżnik - Engler, Gliwa, Kaczmarek, Kamiński, Mazur, Orzeszko, Raniecki, Rola, Sołtysiak, Tomaszewski. Rezerwowi:
NYSA: Jurek - Bachmatiuk, Borysiewicz, Czarny, Gołowacz, Gręda, Madejczyk, Małysa, Michel, Morawa, Ptaszyński.