Rezerwy Olimpii zgubiły punkty w Leszczyńcu

Amfibolit Leszczyniec nie przestraszył się rezerw kamiennogórskiej Olimpii i na własnym boisku zremisował z wyżej notowanym rywalem 2-2.
Goście dobrze weszli w mecz i już w 6-ej minucie akcja Idek - Bocheński - Anterski zakończyła się golem tego ostatniego. W 30-ej minucie Kluska postraszył defensywę rywali, a w 39-ej wykorzystał zagranie Maciejowskiego i doprowadził do remisu. Po zmianie stron szybko na listę strzelców wpisał się Wieczorek. Remis gospodarzom uratował Zaleski popisując się bombą z 30 metrów.

AMFIBOLIT: Morawski - Wielosik, Zaleski, Łyczek, Leja, Leśniak, Maciejowski, Janur (55' Bieniek), Waśko, Kluska, Ciszek.
OLIMPIA II: Trzepak - Idek (46' Wieczorek), Tatarata, Furmanek, Kiełbasa, Stefański (71' Oleksy), Hadała, Kwaśniewski, Zarzecki (57' Rosłan), Bocheński, Anterski.