Falstart juniorek KPR-u

Nie udała się inauguracja sezonu juniorkom KPR-u Jelenia Góra, które przegrały pierwsze mecz we Wrocławiu z UKS 28 Handball 24-31. Świetne zawody rozegrała Ula Zielińska, autorka 10 goli dla naszej ekipy.
Pierwsza połowa była bardzo zacięta, a wynik 12-10 dla wrocławianek dawał nawet nadzieję, że podopieczne trenera Krzysztofa Szymkowa powalczą po przerwie o pełną pulę. Tak się niestety nie stało, choć w 38-ej minucie po rzucie karnym dobrze egzekwowanym przez Zielińską, KPR zbliżył się do UKS na odległość jednej bramki. 10 minut przed końcem miejscowe miały już 5-bramkową przewagę, by wygrać ostatecznie różnicą siedmiu goli.

UKS HANDBALL 28 WROCŁAW - KPR MOS JELENIA GÓRA 31-24 (12-10)

KPR MOS: Ścigała - Winogrodzka - 1, Zielińska - 10, B. Wrotniewska, Trela, K. Herbut, Dymek - 4, Kurznoga, Pyś - 1, Jasińska - 4, P. Liebersbach, Wolnik, Janas - 4, Barczyńska.