Pewna wygrana juniorek młodszych KPR SMS

Bez problemu po komplet punktów sięgnęły w miniony weekend juniorki młodsze KPR SMS Karpacz Jelenia Góra. Zespół trener Dilrabo Samadovej pokonał w Legnicy miejscową dziewiątkę 29-19.
Do przerwy jeleniogórzanki prowadziły 14-10, co oznaczało, że w drugiej połowie będą jeszcze emocje i walka o końcowy wynik. Jak się okazało nasze dziewczęta szybko dały do zrozumienia miejscowym, że nie mają co liczyć na punktową zdobycz w tym miejscu. Dobrze spisał się cały zespół KPR SMS, a najskuteczniejsze na parkiecie były Wiktoria Drozdowska (9 goli) oraz Zuzanna Dubiel (6).
W następnej serii spotkań żółto - niebieskie podejmą w Karpaczu ekipę Zagłębia Lubin. Mecz ten odbędzie się w piątek (9 października 2015), początek zaplanowano na godzinę 16:30.

DZIEWIĄTKA LEGNICA - KPR SMS KARPACZ JELENIA GÓRA 19-29 (10-14)

KPR SMS: Filończuk - Sieradzka - 1, Dubiel - 6, BIałgorecka, Lewandowska, Starczyk - 1, Oleszek - 2, Klimaszewska - 4, Juźwik, Skowrońska - 4, Kruszewska - 2, Drozdowska - 9.