AZS Poznań nadal poza zasięgiem jeleniogórzanek

Od porażki rozpoczęły nowy sezon koszykarki Karkonoszy Jelenia Góra. Nasz zespół podobnie jak w poprzednich rozgrywkach przegrał we własnej hali z AZS-em Poznań, tym razem 48-61.
Przyjezdne ustawiły sobie spotkanie w pierwszej połowie, wygrywając kwarty w rozmiarach 15-10 i 25-17. Trzecia kwarta była bardzo wyrównana i zakończyła się rzadko osiąganym wynikiem 5-5. Można tłumaczyć go dwojako, oba zespoły pokazały mistrzowską defensywę, albo zagrały wyjątkowo nieudolnie w ataku. Remis padł też w ostatniej ćwiartce, 16-16.

MKS MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA - AZS POZNAŃ 48-61 (10-15, 17-25, 5-5, 16-16)

KARKONOSZE: Myślak, Szubrowska, Jagodzińska - 2, Krygowska - 9, Misiek - 3, Mach - 4, Paździerska - 16, Boduch, Pawlukiewicz - 14, Kobus, Świtała, Michniewicz.
AZS: Woźniak - 9, Marciniak - 16, Banach - 11, Pawlikowska, Plucińska - 6, Wojdalska - 2, Płóciennik - 4, Artyszko, Wiśniewska - 8, Pietraszek - 5.