Piast wypuścił wygraną w ostatniej minucie

Podziałem punktów zakończył się mecz w Dziwiszowie, gdzie Piast podjął Czarnych Lwówek Śląski.
Wynik spotkania otworzył Kacper Dudek, który wykorzystał w 20-ej minucie rzut karny podyktowany za faul Przemysława Kufla na Dominiku Banasiu. Do przerwy rezultat się nie zmienił, choć świetną okazję do jego zmiany miał Sebastian Rzepecki. Po zmianie stron na boisku nie brakowało walki, ale fajerwerków już tak. Upór gości przyniósł efekt w 90-ej minucie. W zamieszaniu przed bramką Dariusza Mikulskiego najwyżej do główki wyskoczył Krzysztof Złocik i było 1-1. W doliczonym czasie gry gospodarze mogli ten rezultat zmienić, jednak bramkarz Czarnych obronił strzał Dudka, a dobitka Waldemara Wryszcza również nie znalazła drogi do siatki.

PIAST: Mikulski - Turczyk, Marek, Dudek, Woźniczka, Lisowski, Saniuk, Banaś, Zyner, Kik, Podobiński. Rezerwowi: Badran, Przywara, Denis, Wryszcz, Matuszewski, Rzepecki, Ciemniewski.
CZARNI: Wawer - I. Grabkowski, Troszczyński, Suchecki, Kufel, Bursacki, Złocik, Sikora, Mielnik, Raginia, Skwara. Rezerwowi: Kozań, Szatkowski, Dziba, P. Grabkowski, Piszczałka, Podskarbi.