Pierwszy triumf Lotnika w czwartej lidze

Lotnik Jeżów Sudecki zwyciężył rezerwy Chrobrego Głogów 4-2 i tym samym wygrał pierwszy mecz w historii swoich występów na czwartoligowych boiskach. Gole dla gospodarzy zdobyli Kocot, Dregan 2 oraz Wyka.[more]

Spotkanie beniaminków dostarczyło publiczności sporej dawki emocji. Mecz źle rozpoczął się dla gości, bowiem w 26. min Rzepecki dotknął piłkę ręką poza polem karnym i został odesłany do szatni. Jego miejsce musiał zająć zawodnik z pola. Po chwili z rzutu wolnego otworzył Kocot. Przed przerwą wyrównał Rybak. Nie był to jednak ostatni gol przed przerwą, bowiem gospodarzy na ponowne prowadzenie wyprowadził Dregan. Ten sam piłkarz w 55. min podwyższył wynik. Tuż przed końcem na listę strzelców wpisał się rezerwowy Wyka i premierowe zwycięstwo Lotnika w czwartej lidze stało się faktem. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki gości zmniejszył Pisarczuk, który wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką przez Kierlika.

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - CHROBRY II GŁOGÓW 4:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Kocot (28), 1:1 Rybak (42), 2:1 Dregan (44), 3:1 Dregan (55), 4:1 Wyka (89), 4:2 Pisarczuk (90+2-karny). Czerwona kartka: Rzepecki (Chrobry II, 25 - zagranie piłki ręką poza polem karnym). Żółte kartki: Rudnicki oraz Łętkowski. Sędziowali: Krystian Kubik jako główny oraz Marek Gerlach i Mateusz Pancerz (Wałbrzych). Widzów: 150.

LOTNIK: Szpytma - Białkowski, Madej, Kierlik, Suchanecki (83 Wyka), Lis (62 Niemirski), Dregan (68 Sobczak), Kocot, Pieńkowski, Masel (75 Rudnicki), Góral.

CHROBRY II: Rzepecki - Hodowany, Radliński, Niewieściuk, Pisarczuk, Ałdaś (68 Bieleń), Szopa, Kozak, Ciechelski (26 Helwig), Rybak (76 Ryś), Łętkowski (85 Delestowicz).