Dolny Śląsk najsłabszą ekipą Pucharu Regionów UEFA

Zero punktów, bilans bramkowy 1-7 to dorobek Dolnego Śląska na turnieju finałowym Pucharu Regionów UEFA, który trwa w Irlandii. Dzisiaj Polacy zakończyli w nim swój udział, przegrywając 1-2 z Irlandią Północną.
Już w 5-ej minucie Damian Niedojad zdobył pierwszą - i jak się okazało ostatnią - bramkę dla Dolnoślązaków na tej imprezie. Biało - czerwoni utrzymali prowadzenie do przerwy, w drugiej połowie Colm O'Riordan doprowadził do remisu w 55-ej minucie. Pięć minut przed końcem ten sam zawodnik zapewnił komplet punktów drużynie Eastern Region.
W drugim meczu naszej grupy Chorwaci pokonali Niemców 2-1 i w finale turnieju zagrają z gospodarzami. Mecz ten odbędzie się w sobotę 4 lipca 2015.

DŚ: Krawczyk - Majbroda, Babeczko, Leśniarek, Buryło, Skrypak (75' Mazurek), Maciejewski, Deneka, Żbik, Kaczmarek (55' Bohdanowicz), Niedojad (85' Jakóbczyk).