Chorwaci bezlitośni dla Dolnoślązaków

Od wysokiej porażki rozpoczęli udział w turnieju finałowym Pucharu Regionów UEFA piłkarze Dolnego Śląska. Dzisiaj (26 czerwca 2015) na stadionie Carlisle Grounds w Dublinie zespół trenerów Grzegorza Kowalskiego i Mirosława Drączkowskiego przegrał z Regionem Zagrzeb 0-4.
Wynik meczu w 13-ej minucie otworzył Nikica Brujić. Skromne prowadzenie Chorwaci utrzymali do przerwy. W drugiej połowie wynik 1-0 utrzymywał się do 75-ej minuty, wtedy to Arjan Rexhepi podwyższył na 2-0. Końcówka należała zdecydowanie do rywali Polaków, którzy dobili nasz zespół dwoma kolejnymi golami. Trzeciego w 88-ej minucie ponownie zdobyl Rexhepi, a wynik w pierwszej minucie doliczonego czasu gry ustalił Bruno Spisić.
W niedzielę (28 czerwca, godz. 12:00) kolejny mecz, tym razem rywalem Dolnoślązaków będą Niemcy z Wurttemberg. Dzisiaj Niemcy zremisowali z Irlandią Północną 2-2.

DŚ: Gąsiorowski - Mądrzejewski, Borowy, Boczarski, Gołębiewski (56' Leśniarek), Buryło, Majbroda (32' Bohdanowicz), Jakóbczyk, Maciejewski, Mazurek (46' Niedojad), Deneka.