IV REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE
2005-09-17
21:45
W sobotę 17 września 2005 r. na terenie lotniska Aeroklubu Jeleniogórskiego odbyły się zawody jeździeckie. Od samego początku rywalizacji towarzyszyła deszczowa aura, zawodnicy i konie "troszkę" zmokli, a murawa parkuru była śliska. Liczba zawodników dopisała, widać, że jeździectwo i hodowla koni w naszym regionie doskonale się rozwija. Bez względu na pogodę miło było popatrzeć na te wspaniałe konie i sport.
Punkty LL |
---|
L.p. | Imię i Nazwisko | Klub | Koń |
1 | Tadeusz Woliński | WUKJ Kosow Gołaszyn | Galileo 83 |
2 | Przemysław Tarkowski | SLKS Książ | Oder |
3 | Mateusz Budzyński | KJ Ramides Wrocław | Pitagoras |
4 | Mateusz Budzyński | KJ Ramides Wrocław | Pitagoras |
5 | Maciej Pawlik | JKS Jaroszówka | Iron |
6 | Maciej Pawlik | JKS Jaroszówka | Iron |
7 | Ewa Bortko | JKS Gidran | Carim IV |
8 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Impario |
9 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Impario |
10 | Łukasz Żołądziejewski | WUKJ Kosow Gołaszyn | Galileo 83 |
11 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ebora |
12 | Weronika Gierczak | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ewelina |
13 | Daniel Anisimowicz | SLKS Książ | Lady Laura III |
14 | Daniel Anisimowicz | SLKS Książ | Lady Laura III |
15 | Daniel Anisimowicz | SLKS Książ | Plastuś |
16 | Stefan Lewandowski | Kiosk Jaroszówka | Skip |
17 | Agnieszka Perska | MKKJ Kosow | Zuzane |
18 | Agnieszka Figura | OSKiH Sobin | Kuba |
19 | Joanna Górecka | SLKS Książ | Nefud |
20 | Michał Bałdyga | LUKS Nysa Gubin | Muza |
21 | Marcin Śliwiński | SLKS Książ | Kartagine |
22 | Andruchów Sławomir | KJ Baskil Piechowice | Apis |
23 | Marcin Śliwiński | SLKS Książ | Kartagine |
24 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Atos |
25 | Błażej Warzyński | Amator | Olimp |
26 | Małgorzata Ścigalska | Amator | Merkur |
Punkty L |
---|
L.p. | Imię i Nazwisko | Klub | Koń | |
1 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ebora |
2 | Nawojka Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Nil |
3 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Apis |
4 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Upperline |
5 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Jamajka |
6 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Drygant |
7 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Atos |
8 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Adriatyk |
9 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Adriatyk |
10 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Forest Gump |
11 | Ewa Bortko | JKS Gidran | Gambit |
12 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Cezar |
13 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Capitalist IV |
14 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Upperline |
15 | Ewa Bortko | JKS Gidran | Carim IV |
16 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Zuzane |
17 | Michał Burkacki | OSKiH Sobin | Ginger |
18 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Forest Gump |
19 | Michał Burkacki | OSKiH Sobin | Alegoria |
20 | Przemysław Tarkowski | SLKS Książ | Oder |
21 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Drygant |
22 | Michał Burkacki | OSKiH Sobin | Ginger |
23 | Michał Bałdyga | LUKS Nysa Gubin | Muza |
24 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Amanda H |
25 | Joanna Górecka | SLKS Książ | Nefud |
26 | Weronika Gierczak | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ewelina |
27 | Agnieszka Figura | OSKiH Sobin | Kuba |
28 | Nawojka Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Caruso |
29 | Daniel Anisimowicz | SLKS Książ | Plastuś |
30 | Anna Gajewska | SLKS Książ | Lexus |
31 | Stefan Lewandowski | KIOSK Jaroszówka | Skip |
Rozgrywka L |
---|
M-ce | Imię i Nazwisko | Klub | Koń | |
1 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Apis |
2 | Sławomir Andruchów | KJ Baskil Piechowice | Atos |
3 | Karolina Kuflińska | KJ Lansada Milsko | Adriatyk |
4 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Ebora |
5 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Jamajka |
6 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Cezar |
7 | Ewa Bortko | JKS Gidran | Gambit | |
8 | Nawojka Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Nil |
9 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Capitalist IV |
Punkty P |
---|
M-ce | Imię i Nazwisko | Klub | Koń |
1 | Jerzy Gontowiuk | ZKS Drzonków | Kanclerz |
2 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Escobra |
3 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Jamajka |
4 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Specjalista |
5 | Magdalena Kasztelan | KJ Bonanza Jędrzychowice | Cezar |
6 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Krypton |
7 | Marlena Węgłowska | KJ Tarant Krzyżowice | Bej |
8 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Amanda H |
9 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Paulo XXIII |
10 | Bartek Ryczkowski | ZKS Drzonków | Księżniczka |
11 | Bogumił Skasiak | SLKS Książ | Lexus |
12 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Kapitalista IV |
13 | Malwina Słowikowska | JKS Jaroszówka | Lizjusz |
14 | Maria Król | KJ Tarant Krzyżowice | Erydan |
15 | Izabela Dyrek | WUKJ Kosow Gołaszyn | Cypis |
Punkty N |
---|
M-ce | Imię i Nazwisko | Klub | Koń |
1 | Bartłomiej Ryczkowski | ZKS Drzonków | Księżniczka |
2 | Jacek Mierzwiński | KS Pegaz Chwałowice | Argentinus II |
3 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Cessena |
4 | Aleksandra Maciuszonek | ZKS Drzonków | Samuraj M |
5 | Maria Król | KJ Tarant Krzyżowice | Erydan |
6 | Jerzy Gontowiuk | ZKS Drzonków | Kanclerz |
7 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Seczuan |
8 | Aleksandra Maciuszonek | ZKS Drzonków | Orsk |
9 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Krypton |
10 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Specjalista |
11 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Szaza |
12 | Marlena Węglowska | KJ Tarant Krzyżowice | Bej |
13 | Aleksandra Maciuszonek | ZKS Drzonków | Quick Style |
14 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Marlon |
15 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Paulo XXIII |
Punkty C |
---|
M-ce | Imię i Nazwisko | Klub | Koń |
1 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Seczuan |
2 | Jacek Mierzwiński | KS Pegaz Chwałowice | Argentinus II |
3 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Cessyna |
4 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Caruso |
5 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Szaza |
6 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Marlon |
7 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Samuraj |
8 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Orsk |
9 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Nil |
Rozgrywka C |
---|
Miejsce | Imię i Nazwisko Klub | Koń |
1 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Szaza |
2 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Orks |
3 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Marlon |
4 | Katarzyna Bawłowicz | ZKS Drzonków | Densienne |
5 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Caruso |
6 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Samuraj |
7 | Agnieszka Perska | WUKJ Kosow Gołaszyn | Godewind |
8 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Nil |
9 | Maciej Gołąbek | KJ Bonanza Jędrzychowice | Seczuan |
10 | Jacek Mierzwiński | KS Pegaz Chwałowice | Argentinus II |
11 | Ola Maciuszonek | ZKS Drzonków | Quick Style |
12 | Mściwoj Kiecoń | LUKS Nysa Gubin | Cessena |