Orliki Węgliniec na fali

Orliki kontynuują passę spotkań bez porażki. Zespół trenera Marcina Dąbrowskiego tym razem zwyciężył konkurentów z Dziwiszowa. Bohaterem gospodarzy był Gołyźniak, który ustrzelił hat-tricka. Pierwsze trafienie piłkarz zanotował w 9. min. Nie minął kwadrans meczu, a było już 2:0 po akcji P. Mockało. Gości do walki poderwał Kurek, który przed przerwą zdobył kontaktowego gola. Kolejne trafienia padły po przerwie. 10 min po wznowieniu gry prowadzenie Orlików podwyższył wspomniany Gołyźniak. Grający gołą jedenastką goście za sprawą Kurka ponownie zdołali zniwelować straty. Ostatnie słowo należało jednak do zespołu z Węglińca, który ostatecznie wygrał 4:2.

ORLIKI - DZIWISZÓW 4:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Gołyźniak (9), 2:0 P. Mockało (14), 2:1 Kurek (33), 3:1 Gołyźniak (55), 3:2 Kurek (72), 4:2 Gołyźniak (77).
Żółte kartki: Kieć, Zyner.
Sędziowała: Elżbieta Faryniarz.
Widzów: 200.

ORLIKI: Pelak (90 Wojdak) - K. Kurianowicz, Graczyk (60 Rusinek), P. Mockało, Nowak, Pietrzak, Zaręba, Zasowski, Hałdaś, R. Kurianowicz, Gołyźniak (80 Szczygielski)
DZIWISZÓW: Mikulski - Górski, Kieć, Dudek, Marek, Podobiński, Kik, Saniuk, Sobczak, Zyner, Kurek.