Granica Kopciuszkiem na balu w Polkowicach

Polkowiczanie przystąpili do spotkania bardzo zmotywowani i chcieli jak najszybciej objąć prowadzenie. Granica jednak nie chciała ułatwiać graczom trenera Jarosława Pedryca zadania. Pierwsza bramka dla miejscowych padła dopiero w 41. min, a na listę strzelców wpisał się Zawadzki. 4 minuty później na 2:0 podwyższył Jurak. Po zmianie stron gospodarze nadal nadawali ton grze. W 55. min Magdziak zaskoczył golkipera Granicy strzałem z dystansu i zrobiło się 3:0. W 73. min indywidualną akcję lewą strona boiska przeprowadził Bancewicz. Minął rywali i posłał futbolówką w kierunku bramki przyjezdnych. Ta odbiła się od poprzeczki, a Jurak skierował ją do siatki. 7 minut przed końcem meczu Krzesiński uratował honor gościom. Ostatnie słowo należało jednak do Dziadowicza, który przypieczętował awans KGHM ZANAM do trzeciej ligi.

KGHM ZANAM POLKOWICE - GRANICA BOGATYNIA 5:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Zawadzki (41), 2:0 Jurak (45), 3:0 Magdziak (55), 4:0 Jurak (73), 4:1 Krzesiński (83), 5:1 Dziadowicz (84).
Żółte kartki: Ptak, Bancewicz, Famulski, Szuszkiewicz oraz Omelański, Mikulski, Augustyn.
Sędziował: Kacper Hołojda (Wałbrzych).
Widzów: 200.

KGHM ZANAM: Ptak - Karpiński, Szymik, Jurak (73 Surożyński), Bancewicz (89 Seta), Kaliciak (71 Dziadowicz), Famulski, Kasiński, Magdziak, Szuszkiewicz, Zawadzki (80 Kucharuk).
GRANICA: Gawlik - Augustyn (55 Fularz), Duduć, Omelański, Mikulski, Sawczuk, Suchocki (68 Kostrzewa), Achciński (61 Słomiak), Iwanicki, Krzesiński, Szydło.