Pub Gol zremisował z Czernicą

Remisem 1-1 zakończył się mecz Pub Gola Jelenia Góra z GLKS-em Czernica. Spotkanie było chaotyczne i toczone w wolnym tempie, a remis wydaje się być sprawiedliwym rezultatem. Prowadzenie w tym pojedynku objęli goście. Dwie minuty przed przerwą Michała Grzywińskiego pokonał Waldemar Maciejewski. Jeden punkt uratował dla jeleniogórzan Kamil Grabski, ustalając wynik na 1-1 w 67-ej minucie.

PUB GOL JELENIA GÓRA - GLKS CZERNICA 1-1 (0-1)

Bramki: 0-1 Maciejewski 43', 1-1 Grabski 67'.
Żółte kartki: Matysek.
Sędziowali: Andrzej Gałuszka jako główny oraz Zbigniew Mateuszów i Maciej Rybkiewicz.
Widzów: 5.

PGJG: Grzywiński - Chwedorowicz (46' Biros), Gawroński (75' Chromiński), Grabski, Rudy, Smolak, Szlęk, Walczak (46' Matysek), Wantuch, Żegota, Zimorski (55' Duzinkiewicz).
GLKS: Sikora - Grzegorzak, Kanigowski, Korzeniowski, Lesik (20' Rubin), Loba, Maciejewski, Małek, Marukiewicz, Orzechowski, Pernal.