Bóbr przegrał w Parku Norweskim

Po trzy punkty w meczu z Bobrem Marciszów sięgnęli piłkarze Chojnika Jelenia Góra. Ekipa trenera Dariusza Michałka wygrała 3-1, a od 31-ej minuty zadanie miała ułatwione, gdyż za uderzenie Tomasza Hutnika czerwoną kartkę zobaczył Dominik Kaczmarczyk.
Prowadzenie w tym spotkaniu niespodziewanie objęli goście. W 9-ej minucie efektownym uderzeniem pod poprzeczkę z linii pola karnego popisał się Patryk Kosiorowski. Odpowiedź ciepliczan przyszła w 17-ej minucie. Łukasz Charko zagrał do Dominika Pietrzykowskiego, a ten nie dał szans Tadeuszowi Klockowi. Prowadzenie Chojnikowi dał Dariusz Michałek, było w tym trochę szczęścia, bo piłka wpadła do bramki marciszowian po rykoszecie. Do przerwy 2-1.
Po zmianie stron przeważali gospodarze, ale niewiele da się dobrego powiedzieć o ich grze. Mimo to zdołali zdobyć kolejną bramkę. W 59-ej minucie po raz drugi tego dnia na listę strzelców wpisał się Dominik Pietrzykowski, ustalając tym samym końcowy rezultat na 3-1 dla Chojnika.

CHOJNIK: Olczyk - Babul (70' Rola), Charko (60' Dulny), Kwiatkowski (60' J. Pietrzykowski), Gurlaga, Hutnik, Michałek (70' Seta), Okowiński, Palewicz, D. Pietrzykowski, Rzepecki (65' Szymczak).
BÓBR: Klocek - Kunicki, Banasiewicz, Maćkowiak, Malik, Lewicki, Kaczmarczyk, Wowk (60'Rębacz), Legat (60' Jemioło), Wyrostek, Kosiorowski.