Pub Gol przepłynął karpnicki Potok

Drugi mecz, druga wygrana, tak prezentuje się na wiosnę bilans spotkań z udziałem Pub Gola Jelenia Góra. W niedzielę zespół trenera Lecha Walczaka pokonał przy lubańskiej Potok Karpniki 3-1.
Spotkanie nie rozpoczęło się po myśli jeleniogórzan, bo choć mieli oni przewagę gola w pierwszej połowie zdobyli rywale. W 31-ej minucie na uderzenie blisko z 40 metrów zdecydował się Sebastian Białożył i jak się okazało była to słuszna decyzja.
W przerwie Lech Walczak dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawił się m.in. Daniel Kuśnicki i to właśnie on doprowadził do wyrównania. Asystę przy jego bramce zaliczył Tomasz Walczak. Kolejne minuty to chaotyczne ataki Pub Gola. Goście przez dług okres potrafili je rozbijać, jednak w 81-ej minucie Michał Chwedorowicz wykorzystał zagranie od Kamila Grabskiego i gospodarze objęli prowadzenie 2-1. Trzy minuty później dobili podłamanych karpniczan, a zrobił to kolejny rezerwowy - Damian Biros.

PGJG: Grzywiński - Gawroński (46' Kuśnicki), Rudy, Wantuch, Chwedorowicz, Żegota (46' Piotr Hamowski), Walczak, Zimorski, Przemysław Hamowski (80' Chromiński), Jasiński (55' Biros), Grabski.
POTOK: Guzowski - Bednarz (40' Kodzis), Białożył, Hartwig, Minkiewicz, Miziołek, Olech, Pochmara, Sadowski, Skrobiszewski, Wawrzyniak.