Porażka jeleniogórzanek z Piotrcovią

Nie miały wiele do powiedzenia piłkarki ręczne KPR Jelenia Góra, które uległy w Piotrkowie Trybunalskim tamtejszej Piotrcovii 22-28 (10-16).[more]

Jeleniogórzanki dzielnie trzymały się przez pierwszy kwadrans. W 14. minucie po golu najskuteczniejszej na parkiecie Martyny Michalak zespół trenera Michała Pastuszko przegrywał tylko 5:6. Potem z perspektywy przyjezdnych było już gorzej. Piotrcovia przyspieszyła i w 26. minucie po akcji skutecznej Agaty Rol wygrywała nawet 14:7. Wypracowanej przewagi zespół trenera Sławomira Kamińskiego już nie wypuścił. KPR, do składu którego wróciła Aleksandra Uzar (nie zagrała natomiast Dominika Grobelska) nie potrafił poważniej zagrozić rywalkom. Ostatecznie jeleniogórzanki uległy 22:28.

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 28:22 (16:10)

Piotrcovia: Skura, Opelt - Rol 5, Agova 5, Kopertowska 5, Kucharska 5, Belmas 4, Ivanović 2, Piecaba 1, Cieślak, Wypych, Jałoszewska 1, Nowak, Sobińska. Kary: 8 minut.

KPR: Kozłowska, Demiańczuk - Michalak 6, A. Mączka 3, Bader 3, Tomczyk 2, Dąbrowska 2, Buklarewicz 2, Oreszczuk 2, Winiarska 1, Uzar 1, Jasińska. Kary: 2 minuty.