Galaktyczny mecz przy Złotniczej :)
Choć do kolacji wigilijnej zostały już praktycznie godziny, piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra znaleźli dzisiaj chwilę czasu by spotkać się na stadionie przy Złotniczej, celem zagrania meczu. Było to spotkanie nietypowe, bo grano w Bubble Football, a śmiechu przy tym było co nie miara.
Jak to wyglądało? Zawodnicy oprócz dresów mieli na sobie też dmuchane balony, które znacznie ograniczały ich zwrotność. Swobodnie mogli operować tylko nogami, jednak często zanim zdołali dotknąć nimi piłki, byli powalani przez przeciwnika, bo zasady w tej grze na dobrą sprawę nie obowiązywały, a celem spotkania była dobra zabawa, nie wynik, którego w zasadzie nikt nie znał. Z daleka wyglądało to jak szkolenie astronautów, bo momentami bezwładnie odbijający się od murawy gracze, mogli poczuć się jak w stanie nieważkości.
Rozegranie rekreacyjnego spotkania przez graczy Karkonoszy - nie tylko, bo do gry czynnie włączyli się też prezes klubu Tomasz Kowalczyk oraz wiceprezes Marcin Młynarczyk - było możliwe dzięki firmie Bubble Football Polska, której przedstawiciele organizują różne sportowe eventy, m.in. na terenie Dolnego Śląska. Jednym z oferowanych przez nich produktów są mecze Bubble Football. Więcej o ich działalności dowiecie się ze strony http://bubblefootballpolska.pl/.
Piotr Kuban
Foto: Piotr Kuban
Tomasz Żukiewicz
Leszek Wrotniewski
Konrad Rydzewski
Rafał Piotr Szymański
Kazimierz Piotrowski
Hubert Papaj
Wojciech Leszczyk
Maciej Lercher
Paweł Kucharski
Oliwer Kubicki
Jacek Jakubiec
Paweł Gluza
Wojciech Chadży