KPR zmierzył się z praską Slavią

Twardy i zacięty bój stoczyły w meczu sparingowym szczypiornistki KPR-u Jelenia Góra. Ich rywalem w czeskim Libercu była Slavia Praga, która wygrała 26-24. Do przerwy obie ekipy zdobyły po 13 bramek.
Kibiców żółto - niebieskich na pewno ucieszy fakt, że na parkiecie pojawiły się długo kontuzjowane Natalia Winiarska i Anna Mączka. Obie zaznaczyły swoją obecność bramkowo, Winiara zdobyła trzy gole, Mąka musiała zadowolić się jedną bramką.
W trakcie przerwy świąteczno - noworocznej nasze dziewczyny zamierzą się jeszcze w Wolsztynie z Pogonią Szczecin. Na ligowe parkiety powrócą 3 stycznia 2015 w Lublinie, gdzie ich rywalem będzie miejscowy MKS.

SLAVIA PRAGA - KPR JELENIA GÓRA 26-24 (13-13)

KPR: Kozłowska, Janik - Wiertelak - 6, Bader - 5, Michalak - 4, Winiarska - 3, Buklarewicz - 3, Grobelska - 2, A. Mączka - 1, Oreszczuk, Jasińska, M. Mączka, Tomczyk.