Przykra niespodzianka w Tczewie

Przykrą niespodziankę sprawiły swoim fanom szczypiornistki KPR-u Jelenia Góra, przegrywając w ostatnim tegorocznym meczu z Samborem Tczew 25-27.
Pierwsza połowa spotkania toczonego na parkiecie beniaminka nie zapowiadała dramatu jeleniogórzanek. Przeciwnie, żółto - niebieskie pewnie prowadziły do przerwy 15-10. Niestety, po zmianie stron do głosu doszły gospodynie, które doprowadziły do remisu 22-22. KPR zdołał jeszcze dwa razy wyjść na jedno bramkowe prowadzenie, ale w końcówce zawodniczki Sambora zdobyły trzy gole z rzędu i zapewniły sobie bardzo cenne dwa punkty.
Następny mecz KPR rozegra dopiero na początku stycznia, a będzie nim wyjazdowa potyczka z mistrzyniami Polski, MKS-em Lublin. Tak długa przerwa w rozgrywkach spowodowana jest udziałem reprezentacji Polski w mistrzostwach Europy, które odbędą się w Chorwacji i na Węgrzech.

SAMBOR TCZEW - KPR JELENIA GÓRA 27-25 (10-15)

KPR: Kozłowska, Janik - Dąbrowska - 7, Buklarewicz - 5, Wiertelak - 4, M. Mączka - 3, Bader - 3, Michalak - 3, Grobelska, Tomczyk, Jasińska, Oreszczuk, Winiarska.