Udane zakończenie jesieni w Kowarach

Olimpia rozpoczęła od mocnego uderzenia i już w 11. minucie wyszła na prowadzenie po strzale Szujewskiego. W 24. minucie było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Krupa. Nie minęło 180 sekund, a drugi raz na listę strzelców wpisał się Szujewski. Wydawało się, że dojdzie do pogromu. Tymczasem gospodarze spuścili z tonu i dali dojść do głosu przyjezdnym. Zjednoczeni zaatakowali, ale mimo kilku szans zdobyli tylko jedną bramkę po strzale Kloca Po przerwie tempo gry zdecydowanie siadło. Gospodarze pilnowali korzystnego dla siebie wyniku, które ostatecznie dowieźli do ostatniego gwizdka.

OLIMPIA KOWARY - ZJEDNOCZENI ŻARÓW 3:1 (3:1)

Bramki: 1:0 Szujewski (11), 2:0 Krupa (24), 3:0 Szujewski (27), 3:1 Kloc (43).
Żółte kartki: Szujewski, Chajewski, J. Gilewski oraz Pietruszka.
Sędziowali: Mateusz Maj jako główny oraz Krzysztof Musiałowski i Jakub Szkutnik (Wrocław).
Widzów: 350.

OLIMPIA: M. Gilewski - Denis, Smoczyk, Nowiński, Kraiński, Bębenek (74 J. Gilewski), Szaraniec (78 Kędzierski), Chajewski (65 Murawski), Szujewski, Zatylny (90 Rudnicki), Krupa (88 Krupa).
ZJEDNOCZENI: Hruszowiec - Chłopek, Marszałek, Orama, Felich (70' Baziak), Pietruszka, Kołodziej, Uszczyk, Łagiewka (82' Jernutowski), Kaczmarczyk (46' Dubicki), Kloc.