Karkonosze nie sprostały Ostrovii

12-0 i 19-6, takimi wynikami w trakcie trwania pierwszej kwarty mogły się pochwalić koszykarki Karkonoszy Jelenia Góra. Niestety początkowe wysokie prowadzenie nie przełożył o się na końcowy sukces, bo Ostrovia Ostrów Wielkopolski odrobiła straty i wygrała ostatecznie 74-69.
Nadzieję na zwycięstwo kibice Karkonoszy mieli do ostatnich sekund. Jeszcze na dwie minuty przed końcem spotkania gospodynie po dwóch celnych rzutach wolnych Agnieszki Misiek wyszły na prowadzenie 67-66. Jak się okazało od tego momentu inicjatywę przejęły przyjezdne, a osiem punktów zdobytych z rzędu wystarczyło im do zapewnienia sobie kompletu punktów.

MKS MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA - OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 69-74 (19-11, 20-29, 15-13, 15-21)

KARKONOSZE: Myślak - 10, Myćka - 6, Krygowska - 11, Misiek - 22, Paradowska - 7, Palewicz, Stefańczyk - 8, Kwietoń, Smajda - Młodnicka - 5, Bogacz, Kryszpin.