Bielawianka w 10-tkę pokonała Karkonosze

Fiaskiem zakończyła się wyprawa Karkonoszy Jelenia Góra do Bielawy na mecz Bielawianką. Nasz zespół przegrał 0-2, a rywale oba gole zdobyli grając w osłabieniu po czerwonej kartce dla Daniela Chęcińskiego.
Do przerwy to jeleniogórzanie nadawali ton wydarzeniom na boisku. Sytuacji bramkowych nie brakowało, a najlepszych nie wykorzystali Maciej Machowski i Marcin Bednarczyk. Gospodarze w zasadzie oddali tylko jeden strzał godny uwagi, ale z jego obroną nie miał problemów Łukasz Kłobucki.
W 60-ej minucie Chęciński za odepchnięcie rywala obejrzał czerwoną kartkę. Gramy w przewadze, mimo to z gola cieszą się gospodarze, bo Piotr Prokop po jednej z kontr przelobował Kłobuckiego. Niestety strata bramki pogłębiła chaos w poczynaniach KSK, a nasze ataki nie przyniosły spodziewanego efektu. Sytuację wyjaśnia w doliczonym czasie gry Kamil Kuska zmuszając drugi raz do kapitulacji jeleniogórskiego golkipera.