Efektowna wygrana BKS-u w Chojnowie

Pojedynek świetnie rozpoczął się dla gości, którzy już w 3. minucie po strzale Kapusza wyszli na prowadzenie. Kolejne gole padły po zmianie stron. Najpierw do wyrównania doprowadził Serkies. Chwilę później BKS Bobrzanie znów prowadzili. Tym razem gola strzelił Wojciechowski. W 61. minucie było już 3:1 po strzale Kraśnickiego. Wynik meczu pięknym strzałem z rzutu wolnego ustalił Kosior. Dodajmy, że ostatnie 20 minut gospodarze grali w osłabieniu, ponieważ za dwie żółte kartki boisko musiał opuścić Tucholski.

CHOJNOWIANKA CHOJNÓW - BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Kapusz (3), 1:1 Serkies (56), 1:2 Wojciechowski (58), 1:3 Kraśnicki (61), 1:4 Kosior (69).
Czerwona kartka: Tucholski (Chojnowianka, 72 - za dwie żółte).
Żółte kartki: Iwaniak, Tucholski, Serkies, Rajczakowski oraz Kraśnicki, Pazio.
Sędziował: Damian Mielczarek (Wrocław).
Widzów: 150.

CHOJNOWIANKA: Koziarz - Rajczakowski, Baszczak, Gałaszkiewicz (57 Balicki), Górski (90+2 Kilkus), Iwaniak (25 Tucholski), Kisiel (52 Kuczyński), Korniłowicz, Polański, Rudziak, Serkies.
BKS BOBRZANIE: Mazur - Pazio, Dudkiewicz, Bochnia, Wakulski, Kapusz, Dudka, Kraśnicki (65 Pawlusiński), Wojciechowski (65 Kosior), Dzięgleski (78 Ziółkowski), Ohagwu.