Polkowiczanie inkasują kolejny komplet punktów

Pojedynek od początku należał do miejscowych, którzy co kilka minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką rywala. Wynik spotkania w 12. minucie otworzył Drzazga, który wykorzystał dokładne podanie Szuszkiewicza. Na kolejną bramkę kibice czekali tylko 10 minut. Wówczas Sz. Janiuka strzałem z ostrego kąta do kapitulacji zmusił Szuszkiewicz. Tuż przed przerwą drugą swoją bramkę w meczu zdobył Drzazga i było praktycznie po meczu. Po zmianie stron nadal ton grze nadawali miejscowi, a na listę strzelców wpisali się kolejno Karpiński i wprowadzony po przerwie Jurak. Wysokie prowadzenie nieco uśpiło piłkarzy trenera Jarosława Pedryca, którzy w końcówce stracili dwa gole. Rozmiary porażki gości zmniejszyli Wójcik oraz I. Janiuk.

KS POLKOWICE - LKS STARY ŚLESZÓW 5:2 (3:0)

Bramki: 1:0 Drzazga (12), 2:0 Szuszkiewicz (23), 3:0 Drzazga (44), 4:0 Karpiński (52), 5:0 Jurak (73), 5:1 Wójcik (80), 5:2 I. Janiuk (90).
Sędziował: Robert Grabowski (Wałbrzych).
Widzów: 250.

KS: Primel - Karpiński, Szymik, Wacławczyk, Drzazga (83 Dziadowicz), Bancewicz (87 Kochman), Szuszkiewicz, Kaliciak, (68 Jurak), Sworacki, Kasiński, Fryzowicz (81 Dybizbański).
LKS: Sz. Janiuk - Robak, Iwan, Dudziak, Wójcicki, Siwiński, Dewerenda (46 Kiełcz), I. Janiuk, Banach (62 Sokół), Liberek, Niełacny (46 Wójcik).