Pierwszy wyjazdowy skalp KPR-u

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo odniosły w tym sezonie szczypiornistki KPR-u Jelenia Góra. Żółto - niebieskie pewnie pokonały w Olkuszu miejscowy SPR 34-29.
Gospodynie zacięty opór stawiały głównie w I połowie, stąd wynik 18-17 na korzyść KPR-u. Po zmianie stron jeszcze przez 10 minut miejscowi fani łudzili się, że ich zespół sprawi niespodziankę, jednak jeleniogórzanki złapały właściwy rytm i szybko zbudowały kilku bramkową przewagę, która w pewnym momencie wynosiła nawet siedem goli. Ostatecznie skończyło się zwycięstwem różnicą pięciu goli. Duży udział w jego wywalczeniu miało trio Małgorzata Buklarewicz - Jelena Bader - Marta Dąbrowska. Każda z wymienionych zawodniczek zdobyła po siedem bramek. Jedno trafienie mniej zanotowała Mariola Wiertelak. Cieszy fakt, że jeleniogórzanki nie traciły goli grając w osłabieniu niemal dwa razy dłużej niż rywalki. Łączna suma kar w zespole trenera Michała Pastuszki wyniosła 14 minut, szczypiornistki SPR-u narozrabiały na parkiecie na 8 minut.

SPR OLKUSZ - KPR JELENIA GÓRA 29-34 (17-18)

KPR: Kozłowska, Janik - Wiertelak - 6, Grobelska - 2, M. Mączka - 3, Tomczyk, Buklarewicz - 7, Jasińska, Oreszczuk, Dąbrowska - 7, Bader - 7, Michalak - 2.