Olimpia II znów punktuje

Nie zwalniają tempa piłkarze Olimpii II Kamienna Góra. Lider grupy I jeleniogórskiej B-klasy pokonał Gnejs Ogorzelec 4-2. Mecz ten odbył się na boisku w Kamiennej Górze, a obejrzało go 200 kibiców.
Początek spotkania ucieszył fanów Gnejsu, gdyż po zagraniu ręką Blicharskiego sędzia wskazał na wapno, a jedenastkę na bramkę zamienił Piotr Czarnecki. Kolejne minuty to popis Wieczorka, który do przerwy skompletował hat-tricka. W 61-ej minucie na 4-1 dla Olimpii II podwyższył Tatarata i stało się jasne, iż to kamiennogórzanie zainkasują pełną premię. Ogorzelczan stać było tylko na zmniejszenie rozmiarów porażki. Dokonał tego w 81-ej minucie Dziewit.

GNEJS:T. Czernecki - Kluska, Baziak, Dziewit, Gembalski (46' Kosal), Gwoździewicz, Bogusz, Bieniek, Adomajt, Zalewski, P. Czernecki.
OLIMPIA II: Buda - Łatka, Blicharski, Wąchała, Wrona, Stefański, Rosłan (72' P. Orszulak), Domin, Tatarata, Wieczorek (58' Glinkiewicz), Kraszewski (75' J. Orszulak).