Pełna pula dla młodzików Karkonoszy

Kolejny dobry występ w lidze dolnośląskiej zanotowali młodzicy Karkonoszy Jelenia Góra. Biało - niebiescy pokonali na wyjeździe COMT Bolesławiec 4-2.
Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze i po 10 minutach to oni prowadzili 1-0. Dobra gra i przewaga w posiadaniu piłki przyniosła Karkonoszom efekty bramkowe w końcówce I połowy. Do wyrównania doprowadził Brajan Kułakowski, który mocnym strzałem sfinalizował akcję duetu Jakub Wójcicki - Mikołaj Milewski. Ten ostatni pięć minut później wyprowadził jeleniogórzan na 2-1, a zrobił to efektownym uderzeniem z dystansu.
Po zmianie stron bolesławianie odrobili straty, jednak nie cieszyli się długo z remisu, bo goście odpowiedzieli w identyczny sposób jak przed przerwą. Z tą różnicą, iż teraz jako pierwszy do bramki COMT trafił Milewski, a wynik na 4-2 dla KSK ustalił Kułakowski. Jak mówi trener Karkonoszy Jacek Kołodziejczyk, jego zespół miał jeszcze wiele dogodnych okazji do zdobycia kolejnych bramek. Swoich szans nie wykorzystali m.in. Nikodem Pietrzak, Jakub Maślak i Bartosz Mazur.

KSK: Romanowski - Tokarz, Kamiński, Bartecki, Pietrzak, Gronowski, Chorągwicki, Milewski, Kułakowski. Rezerwowi: Wójcicki, Eszrych, Firmanty, Boszczyk, Maślak, Żurawski, Lasek, Bednarzewski, Mazur.