Młodzicy Karkonoszy II liderem terenówki

Znakomicie spisują się w lidze terenowej młodzicy Karkonoszy II Jelenia Góra. Zespół trenera Pawła Walczaka po remisie na inaugurację z Olimpią Kowary 1-1, kroczy teraz od zwycięstwa do zwycięstwa. W trzech ostatnich meczach pokonał kolejno Chojnika II Jelenia Góra 7-0, Orła Mysłkowice 7-3 oraz KS II Łomnica 4-2, dzięki czemu przewodzi ligowej tabeli, wyprzedzając kowarzan lepszym bilansem bramek.
W meczu z ciepliczanami biało - niebiescy do przerwy prowadzili 2-0, a po zamianie stron rozstrzelali się na dobre. Efektem dobrej gry Karkonoszy było siedem bramek zdobytych przez: Sebastiana Mizińskiego x2, Mateusza Chądzyńskiego x2, Grzegorza Staniszewskiego, Maślaka i Gracjana Zakrzewskiego.

KSK: Zieliński - Ranecki, Skrzypiec, Staniszewski, Miziński, Chądzyński, Wójcicki, Smolarek, Kamiński. Rezerwowi: Kowalski, Łabuz, Jędrzejczak, Sikorski, Zakrzewski, Maślak, Romanowski.

W ostatniej kolejce jeleniogórzanie zawitali do Łomnicy, gdzie stoczyli zacięty pojedynek z KS-em II. Do przerwy prowadził zespół trenera Walczaka 3-1. W II połowie obie drużyny jeszcze po razie trafiały do bramek. Spośród biało - niebieskich na listę strzelców wpisali się: Miziński, Smolarek, Sikorski i Jędrzejczak.

KSK: Zieliński - Staniszewski, Ranecki, Skrzypiec, Kamiński, Miziński, Chądzyński, Smolarek, Sikorski. Rezerwowi: Jędrzejczak, Kowalski, Łabuz, Szczepanowski.

W następnej serii spotkań Karkonosze II zmierzą się na wyjeździe z Orłem Wojcieszów.