Lesk wygrał w Czadrowie

Piłkarze Lesku Sędzisław przywieźli komplet punktów z Czadrowa, gdzie pokonali miejscową Victorię 3-2.
Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, bo w 22-ej minucie Rafał Paździor przymierzył z rzutu wolnego i piłka wpadła do bramki nienajlepiej interweniującego w tej sytuacji Tarnowskiego. 120 sekund było już 1-1. Z dystansu uderzył Kaczmarczyk, a piłka po rykoszecie od nogi Jezierzańskiego wylądowała w sieci.
Po zmianie stron szybko Fudała zadowolił kibiców drugim golem dla Victorii. Sędzisławianie odpowiedzieli trafieniem Główczyka, a wynik spotkania ustalił w 72-ej minucie Bartków.

VICTORIA: Maik - Stanisławski, Sochacki, Skrzypiec, Jezierzański (57' Wojtczak), P. Paździor, R. Paździor, Wójcik (46' Ciesielka), Morański (68' Morański), Fudała, Stepko.
LESK: Tarnowski - Sanojca, Gromala (12' Dulak), Michałczak (86' Stroczyński), Sporek, Otocki, Główczyk (88' Samulewski), Kościelniak, Bartków, Kielar, Kaczmarczyk.