Orkan rozprawił się z Włókniarzem Mirsk

Orkan kontrolował mecz od samego początku i zwyciężył zasłużenie. Mecz ustawiła akcja z 5 minuty kiedy krosowe podanie Babeczki na gola zamienił Wyżga. W 29. minucie z dośrodkowania Kuli skorzystał Zieliński i było 2:0. Tuż przed końcem szansę na kontaktowego gola miał Wichowski, ale przegrał pojedynek z Andruszczyszynem. W 57. minucie swojego drugiego gola strzelił Wyżga, któremu tym razem asystował Rosa. Wynik 8 minut przed końcem ustalił Kula, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Wyżdze.

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - WŁÓKNIARZ MIRSK 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Wyżga (5), 2:0 Zieliński (29), 3:0 Wyżga (57), 4:0 Kula (82-karny).
Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Widzów: 200.

ORKAN: Andruszczyszyn - Syska (84 Grygierczyk), Babeczko, Kłak, Kula, Wyżga, Kontraktewicz (46 Rosa), Majka, Ogórek, Zieliński (69 Halocha), Kociszewski (69 Kusto).
WŁÓKNIARZ: Matuszak - Grygiel, P. Niemienionek, Kowalski, Jóźwik, Jasiński, Badura, Woźniczka, Becker, Wichowski, B. Morzecki.