Super debiut nowego trenera piłkarek Orlika

7-0 wygrały na wyjeździe z Polonią Świdnica piłkarki Orlika Jelenia Góra. Po raz pierwszy w roli trenera nasz zespół poprowadził Dawid Trzciołek, dotychczas asystent Roberta Stachowskiego. Były już szkoleniowiec Orlika będzie pełnił rolę koordynatora szkolenia wszystkich grup w klubie oraz nadal piastował funkcję prezesa.
Mecz w Świdnicy był praktycznie bez historii, bo jeleniogórzanki dominowały od pierwszej do ostatniej minuty, a gra toczyła się do jednej bramki. Już do przerwy jego losy były rozstrzygnięte, bo goście prowadzili wtedy 4-0. Obfitym łupem bramkowym podzieliły się cztery zawodniczki: Klaudia Chrabąszcz x2, Zuzanna Mroczko x2, Dagmara Dyzio x2 i Natalia Dziewit.

ORLIK: Cybulska - Wróbel (40' Dyzio), Chrabąszcz, Damasiewicz, Raszkowska, Kuczaj, Mroczko, Glądała, Morańska (60' Wyleżoł), Dziewit, Hibner.