Młodzicy Karkonoszy rozgromieni przez Górnika

Niewiele, by nie powiedzieć nic do powiedzenia w meczu z Górnikiem Wałbrzych nie mieli młodzicy Karkonoszy Jelenia Góra. Nasz zespół został rozgromiony przy Lubańskiej przez rywali 2-7.
Gości już do przerwy prowadzili 3-1, a jedyną bramkę dla Karkonoszy zdobył Radosław Tyrański. W II połowie podopieczni trenera Włodzimierza Ciołka nadal punktowali ekipę trenera Jacka Kołodziejczyka, a gol Brajana Kułakowskiego był tylko na otarcie łez.
Podsumowując mecz trzeba zauważyć, iż jeleniogórzanie wystąpili bez bramkarza, gdyż po czerwonej kartce w Głogowie pauzuje Marcin Romanowski. W związku z tym mecz w bramce KSK rozpoczął Jakub Wójcicki, a w dalszej części spotkania zmienił go Oskar Bendarzewski.

KSK: Wójcicki - Wiejak, Kamiński, Boszczyk, Bartecki, Milewski, Tokarz, Kułakowski, Tyrański. Rezerwowi: Eszrych, Firmanty, Bednarzewski, Pietrzak, Gronowski, Chorągwicki.