Młodzicy Karkonoszy zremisowali w Kowarach

Remisem 1-1 w Kowarach rozpoczęli sezon 2014/2015 młodzicy Karkonoszy II Jelenia Góra, którzy w ramach I kolejki ligi terenowej zmierzyli się z Olimpią.
Spotkanie rozpoczęło się po myśli podopiecznych trenera Pawła Walczaka, bo już w pierwszych fragmentach meczu objęli prowadzenie po uderzeniu Grzegorza Staniszewskiego zza linii pola karnego. Stracony gol podziałał mobilizująco na biało - zielonych. Gospodarze przejęli inicjatywę i dążyli do zdobycia wyrównującej bramki. Udało im się tego dokonać po jednym z wielu wykonywanych rzutów rożnych. Do przerwy 1-1.
- W II połowie obie ekipy opadły nieco z sił. Lekką przewagę posiadali gospodarze, ale nie zdołali jej udokumentować zdobyciem bramki - relacjonuje popularny Walec.

KSK: Zieliński - Miziński, Ranecki, Zakrzewski, Staniszewski, Mazur, Chądzyński, Smolarek, Kamiński. Rezerwowi: Włoszczyński, Sikorski, Skrzypiec, Łabuz.