Wysoka wygrana bolkowian w Przedwojowie

Nie bez problemu sięgnęli po komplet punktów w Przedwojowie piłkarze Piasta Bolków. Mecz dla gości ułożył się znakomicie, bo już w pierwszej akcji Rafała Prorok pokonał golkipera Czarnych. W 25-ej minucie na 2-0 trafił Sławomir Stępień. Gospodarze próbowali się odgryzać, jednak swoich szans nie wykorzystali Kurek i Gwiżdż.
W 58-ej minucie miejscowi zostali osłabieni, gdyż drugą żółta kartkę otrzymał Wasilewski. Mimo to przedwojowianie nie złożyli broni i po rzucie karnym skutecznie wykonanym przez Janisza zdobyli bramkę kontaktową. Ich zapędy ostudziła kolejna czerwona kartka, tym razem drugą żółtą otrzymał Stepko. Podłamanych takim obrotem sytuacji gospodarzy dobili Kleszcz i Krzysztof Stępień, co bolkowianom pozwoliło ostatecznie wygrać w Przedwojowie 4-1.

CZARNI: M. Stepko - Wasilewski, Gądek, Kisiel, S. Stepko, Gwiżdż (82' Lewczuk), A. Kwaśniewski (60' M. Berliński), Z. Kwaśniewski, Doliński (30' Kwiecień), Janisz (75 Jaszczur), Kurek (57' Migacz).
PIAST: Krzewiniak - Durajczyk, Szemberski, Pawlaczek, Czyżycki, K. Stępień, Perun, Prorok (62' Karkowski), S. Stepień, Kleszcz (83' Dąbrowski), Korendał.